SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama işleminde kullanılan deterjanın yapısı da büyük önem arz etmektedir. Sentetik ürünlerin yıkanması için geliştirilen deterjanlardan kaçınılmalı. Bunun yerine %100 yün halılar için üretilmiş olan deterjanlar tercih edilmelidir. Firma olarak yıllardır yün halıları bizler yıkıyoruz. Gereken talimatlara uyarak yün halılara asla zarar vermeden temizliyor ve adreslerine teslim ediyoruz.

Halılarınızın 6 ay kadar üre içerisinde yıkanması gerekir, üzerinde gezdiğimiz halıların yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda halılarınızı yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Yün halı yıkama fabrikamız da yıkanan tüm halılar antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için Yün halı yıkama konusunda halı yıkama şirketlerine halılarınızı yıkatmalısınız.

Yün halılarınızı halı yıkamada yıkatırken problemle karşılaşmak istemiyorsanız bizi arayın. Profesyonel halı yıkama yöntemleri ile yün halılarınızı özenle temizliyoruz. Evde yapacağınız yün halı temizleme işlemi hakkında da bilgi alabilirsiniz.