SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Yavuztürk Mahallesi Halı Yıkama Fiyatlar

Üsküdar ilçesinin çamlıca eteklerinde bulunan Yavuztürk mahallesinde yıkanmasını talep ettiğiniz her türlü halının aynı gün içerisinde adreslerinizden alınmasını sağlamaktayız. Adresinizden servis araçlarımız ile alınacak olan halılar, yakın bir bölgede bulunan Uzunlar Halı Yıkama fabrikasında en iyi şekilde temizlenecek, yıkanacak ve ilk günkü kadar tertemiz olarak sizlere paketli bir şekilde ulaştırılacaktır. Yavuztürk Mahallesi Halı Yıkama Hizmetleri - Fiyatlarımızı duyduğunuzda bu kalitedeki bir yıkamanın bu fiyatlara olduğunu görünce çok ama çok şaşıracaksınız.

Uzunlar Halı Yıkama profesyonel anlamda ve hijyenik koşullara uyarak halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, halıfleks yıkama, store perde yıkama, koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Firmamız personeli halı yıkama konularında eğitim almış uzman kişilerdir. Fabrikamız da halı yıkama için tasarlanmış son sistem tam otomotik halı yıkama makinaları bulunmaktadır.

Yavuztürk bölgesinde hijyenik ve temiz yıkama işlemleri için iletişim sayfasındaki numaralarımızdan bizlere ulaşın.

İstanbul ilinin en eski firmalarından olan ve teknolojiyi de daima takip eden UZUNLAR, tam otomatik yıkama makinaları ile adresinizden aldığı halıları model ve cinsine göre ayrıştırmakta ve cinse göre özel şampuanlar, özel yıkama metodları uygulayarak temizlemektedir.

Fabrikamız İstanbul anadolu yakasında bulunan bir çok halı yıkama firmasının topladığı halıları fabrikasında yıkamaktadır. Bu bağlamda kendi gezici servislerimiz ve yılların vermiş olduğu kalitesinden ötürü oluşan müşteri portföyümüze de bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktayız.

Detaylı bilgi edinmek ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için yapmanız gereken oldukça basit, web sitemizde yer alan canlı destek hattından bize yazabilir veya mobil cihazlar ile site ziyaretlerinize aşağıdaki butonu tıklayarak bizi arayabilirsiniz.