SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Uygun Fiyatlı Çengelköy Halı Temizliği

Uygun Fiyatlı Çengelköy Halı Temizliği hizmetini sizlere getirdik. Hemen web sitemizdeki numaraları arayarak ucuz halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.

Çengelköy´de halılarınızı en uygun fiyatlardan yıkayan UZUNLAR HALI Yıkama sizlere bir telefon kadar yakın. İlçemizin Çengelköy mahallesinde yıkama hizmetlerinde bulunan Uzunlar adresinizden halılarınızı aynı gün içerisinde alıyor ve bölgede bulunan fabrikasında hızlı bir şekilde yıkama işlemlerine tabi tutuyor.

Çengelköy´de en iyi fiyatlardan halılarınızı yıkıyoruz. Sizlerde bu muhteşem fiyatları öğrenebilmek ve en iyi fiyatlardan yararlanabilmek için incelediğiniz kurumsal sitemizde yer alan numaraları arayın veya canlı destek hattımızdan bilgi alın.

ÇENGELKÖY HALI YIKAMA

Halı yıkama Çengelköy firmamızın kurumsal web sitesinde yıkama aşamalarının tamamı yer almaktadır. Halılarınız tesisimizde son teknoloji imkanlarına sahip olan otomatik yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Tamamen kaliteli ve her zaman 1.sınıf olan yıkama teknikleri ve en iyi şampuanları tercih ederek hareket eden firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Mahallenizde yer alan fabrikamızı ziyaret edebilir, dilerseniz halılarınızı kendiniz bırakabilirsiniz. Ancak biz ücretsiz olarak halılarınızı adresinizden alabiliyoruz. Hijyenik bir halı temizliği hizmetinden yararlanabilmek ve antibakteriyel bir şekilde yıkama hizmetini almak için hemen bizi arayın. Profesyonel servis araçlarımız ve ekibimiz ile aynı gün adresinizden halılarınızı aldığımız anda tesisimize getiririz. Kısa süre içerisinde halılarınız temizlenir, durulanır, kurur ve paketlenerek aynı adrese teslim edilir. Uzunlar Halı Yıkama bünyesinde kullanılan tüm şampuanlar ve ekipmanlar kaliteli şekilde seçilmekte ve sizlere sunulmaktadır. İstanbul ilinin en iyi firmasıyız.

Daha fazla bilgi ve seçenek için hemen sitemizde yer alan numaralarımız arayın.