SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Üsküdar

Üsküdar´da gerçek bir halı yıkama hizmeti alabilmek, hijyenik bir halı temizliğinden yararlanabilmek için UZUNLAR size yeter. Her türlü halı, koltuk, battaniye temizleme işlerinizde daima %100 memnuniyet garantisi ile hizmet veriyoruz.Uzunlar´ın Üsküdar´da yer alan halı yıkama hizmeti sayesinde sizlerde antibakteriyel bir yıkama yaptırabilirsiniz.

Uzunlar Halı Yıkama Fabrikası Üsküdar ilçesi sınırları içerisinde, çok uzun yıllardır aynı marka ve aynı çatı altında hizmet veriyor. Firmamızın adresine ulaşan halılarınızın öncelikli olarak tozu alınıyor, son teknolojiye sahip, yüksek emiş gücü bulunan cihazlarımız ile vakumlu bir şekilde toz alma işleminin yapılmasının ardından varsa halılarınızdaki lekeler inceleniyor ve özel leke çıkarıcılarımız ile halılardaki lekeler çıkarılıyor.

Üsküdar´da iş yerinizde, evinizde kullandığınız halılarınızda elektrik süpürgeleri ile yaptığınız temizlik yüzeyseldir. Halıların dibinde oluşan tozları, mikropları, kumları temizlemesinde süpürge yetersiz kalmaktadır. Halıların içinde mikroplar kolaylıkla üremektedir. Bazı alerjik sorunlara da halılarınızdaki bu problemler yol açabilirler. Düzenli olarak süpürseniz de halılarınızı yıkamada alacağınız performansı alamazsınız.

Halılarınız için marka ve özelliklerine göre özel programlanabilir makinelerimizle yıkama işlemini yapmaktayız. Halı yıkama işini yapanların çoğu halılarınızı alarak firmamız gibi fabrikalarda toplu şekilde yıkatmaktadırlar. Bizler halılarınızı ilk elden alıyor ve asla halılarınıza zarar vermeden yıkama işlemlerini yapıyoruz. Halılarınızı tanıyan, bilen uzman kadromuzla marka ve özelliğine göre yıkama işlemini yapmaktayız. Üsküdar´ın en uygun fiyata halı yıkama fabrikası olarak sizlere sadece bir telefon kadar uzağız.

Üsküdar halı temizleme fabrikamızdaki halılarınızın yıkama esnasında kullanılan şampuanları temiz, doğa dostu özel üretilen, kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Uzun senelerdir aynı marka ve aynı adreste bu işi yapabiliyor olmamızın nedeni en iyi ürünleri kullanarak sizlere en hijyenik halıları yıkamamızdan geçmektedir. Halılarınızın tüm işlemlerinde yapılan aşamalarda daima kaliteyi tercih eder ve asla kalitemizden ödün vermeyiz. Üsküdar halı yıkama olarak sizlere en uygun fiyatlardan tüm bu işlemleri yapıyoruz.

Otomatik halı yıkama makinelerimizd eyıkanan halılarınız asla deforme olmamaktadır. Kocaman fırçaları ile ters açıda dönen yıkama ekipmanımız derinlemesine temizliği halılarınzıda sağlamaktadır. Halılarınızda olan iplikleri bir fırça sağa iterken diğeri sola itmekte ve derinlemesine yıkama işlemini sağlamaktadır. Halılarınızın yıkamadan sonraki temizlik aşamalarını da UZUNLAR HALI YIKAMA kurumsal firmamızın web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Üsküdar´da bizi tercih eden müşterilerimizin sağlıklı koşullarda ve hijyen sağlanmış ortamda daha rahat zaman geçirebilmesi amacı ile üstümüze düşen görevi yapmaktayız. Sizlere özel servis araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese gelerek halınızı teslim alıp firmamıza getirerek gerekli temizlik ve kurutma işlemlerini yapmaktayız. Daha sonra sizlere vermiş olduğumuz tarihte halılarınız evinize getirerek teslim etmekteyiz. Hatta halılarınızı isteğiniz halinde gözünüzün önünde açarak temizliğini teyit etmekteyiz.

Halı yıkama tesislerimizde halı türüne en uygun yıkama programı ile halı yıkama yapıyoruz. Üsküdar´da bulunan temizliği yapılmasını istediğiniz her türlü halı için bizi arayabilirsiniz.

Üsküdar´ın en uygun fiyatlı yıkama hizmetlerini en iyi şekilde sunan  firması sizlere bir telefon kadar uzaktır.Bizim siz değerli Üsküdar´lı komşularımıza önerimiz hijyeni sağlayabilmek için sene içerisinde en az 2 defa halılarınızı temizletmek adına fabrikamızda yıkatmanızdır. En uygun fiyatlarla direk fabrikadan halınızı yıkatabilirsiniz, bunun için yapmanız gereken incelediğiniz kurumsal sitemizde yer alan numaraları aramaktır. Firmamızı aradığınız aynı gün içerisinde adresinize servis araçlarımız gelir ve ücretsiz olarak halılarınızı adresinizden alır.

Detaylı bilgi edinmek için aşağıda yer alan TIKLA ARA butonunu tıklayabilir ve 7 gün 24 saat soru sorabileceğiniz Canlı Destek hatlarımız üzerinden bize yazabilirsiniz.
 

ara