SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Ümraniye

Ümraniye´de bulunan firmamız sektördeki halı yıkama firmaları arasında önde gelmektedir. Ümraniye ilçesi başta olmak üzere Üsküdar, Çekmeköy, Beykoz gibi bölgelerde de faaliyetlerini en iyi şekilde sunabilmektedir. Uzman ekibimiz tarafından titizlikle temizlenen halılarınız adresinizden ekibimiz tarafından alınır ve tüm işlemleri bittiğinde yine adresinize en hızlı şekilde teslim edilir.

Ümraniye´de halı yıkama işine başladığımız ilk günden itibaren uzunlar halı yıkama olarak müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçladık. Bu doğrultuda ilerleyerek alanımızda başarıyı yakaladık. Yeniliklere açık hizmetimiz sayesinde sürekli kendimizi geliştirerek yapmış olduğumuz hizmeti daha da üst seviyelere çıkardık. En son teknolojinin ürettiği makineleri kullanmaktayız.

Halılarınızın etkin bir rol oynayarak kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlayan özel şampuanlarımız ile yıkanması ile beraber hijyenik bir şekilde sizlere yeniden ulaştırılması ile beraber deyimi yerindeyse " ilk günkü kadar temiz " halılarınıza sahip oluyorsunuz.  Uzunlar Halı Yıkama markası sizlere ÜMRANİYE bölgesinde yer alan halı temizleme tesisinde başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Halılarınızda kullandığımız şampuan ve su sistemlerindeki tarzik nedeni ile inatçı lekeleriniz, halıya etki eden kokular ve tozların tamamı çıkacaktır.

Halı yıkama ciddi dikkat gerektiren bir iştir. En ufak hatayı kabul etmez ve %100 müşteri memnuniyeti amaçlayan hiçbir firmanın kabullenebileceği bir durum değil!

Halılarınızı seviyorsanız Uzunlar Halı Yıkama´yı tercih etmelisiniz! Çünkü biz halılarınızı seviyoruz.Evlerinizde kullandığınız halı ve kilimlerinizi hijyenlerini kaybettikleri dönemleri iyi algılamalı ve işinin ehli firmalarda yıkatmalısınız. Hijyenini kaybetmiş halılar içeriğinde mikroplar barındırarak size ve sevdiklerinize zarar verebilir. Otomatik yıkama makinelerimizde halılarınızın marka ve çeşitlerine göre yıkama aşamaları mevcuttur.

Halılarınızı doğru zamanlarda, doğru ellere teslim etmelisiniz. Halı ve kilimlerinizi en iyi şekilde yıkayacak olan firmamıza web sitemizde yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda adresinizde Koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizden de en uygun fiyatlardan yararlanmak isterseniz hiç çekinmeyin Ümraniye´nin en büyük yıkama merkezi UZUNLAR´ı hemen arayın.

ara