SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Sur Yapı Mahalle Hassas Halı Temizliği Hizmeti

Sur Yapı Mahalle Hassas Halı Temizliği Hizmeti sayesinde en temiz yıkama aşamalarından geçen halılar kısa sürede ilk günkü kadar parlak, temiz size teslim edilir.

Uzunlar Halı Yıkama olarak hizmete başladığı günden bu güne kadar seneler boyunca asla kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaya, Ümraniye ve Üsküdar bölgesindeki müşterilerine en temiz halıları sağlamaya devam ettik. Hassas Temizlik parolası ile çıktığımız bu yolda halılarınızı en iyi şampuanlar ile yıkıyor ve hijyenik koşullarda hizmetimizi sağlıyoruz. En hızlı servis araçlarımız ile bulunduğunuz siteden halıları kısa sürede almaktayız. En son yıkama teknolojisine sahip olan Uzunlar´ı hemen arayabilirsiniz.

Sur Yapı Mahalle Sitesi Halı Yıkama


Üsküdar ve Ümraniye bölgesinde halılarınızı aynı gün içerisinde adresten almakta ve tekrar yerlerinize temizleme işlemleri tamamlandıktan sonra teslim etmekteyiz. Uzmanlarımız ile fabrikamızda her halının cinsine göre ayrıştırılma işlemi yapılmaktadır. Halılarınızın kurumasının ardından ise adrese tekrar ekiplerimiz aracılığıyla teslim edilmektedir.

İstanbul ilinin en eski halı yıkama fabrikalarından olan Uzunlar´da teknoloji her zaman takip edilmiştir. Firmamız halı yıkama ile alakalı teknolojinin daima takipçisi olarak sizlere ulaşmaktayız.

Dev hizmet ağına sahip olan firmamız, kaliteli hizmetini, iyi yıkama teknolojilerini sizler için her daim geliştirmektedir.

Servis talebinde bulunmak için sitemizde bulunan numaramızı arayabilirsiniz.