SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Sinpaş Koru Aura Halı Temizleme Fiyatları

Ümraniye´nin en güzide sitelerinden biri olan Sinpaş Koru Aura Halı Temizleme Fiyatları konusunda sizlere erişmekte ve en uygun seçenekleri sunmaktayız. İyi bir yıkama hizmeti için ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Halılarınızın en derinine kadar inen, dev fırçalar ile yıkama makinelerimizde yıkanmasının hemen ardından kurutma işlemleri yapılmakta ve paketlenerek halılarınız sizlere teslim edilmektedir. Uzman kadrosu ile halı temizliği hizmeti veren firmamız en iyi fiyatlarla 1.kalite malzemeler ile halılarınızı yıkayarak ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlıyor.

Sinpaş Koru Aura Halı Temizleme Fiyatları alabilmek için kurumsal sitemizi ziyaret edebilir ve Uzunlar´dan en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Üsküdar ve Ümraniye ilçelerinde sürekli gezici servisleri bulunan firmamız yıkadığı halılarınızdaki desenlerin ortaya çıkmasını, daha canlı olmasını sağlayacak, daha şık görünmesini sergileyecek bir hal almasını sağlayacaktır. Halı yıkama alanında profesyonel seçenekleri sağlayacak olan ekiplerimiz ile sizlere 1 telefon kadar yakınız. Halılarınızdaki bir çok lekenin de çıkarılması aşamaları ve işlemleri temizlik fabrikamızda uygulanmaktadır. Şayet halınızda göz ile görünen lekeler bulunuyor ise bu lekeler için fabrikamızda özel işlemler uygulanır. Profesyonel halı yıkama firmamızdan bilgi ve teklif almak isterseniz, sitede yer alan numaramızı arayabilirsiniz.

ÜMRANİYE HALI TEMİZLİĞİ FABRİKASI

Fabrikamızda en yoğun kire sahip olan halılar bile tertemiz yapılmaktadır. Uzmanlarımız 1. kalite şampuanlar ve leke çıkarıcılar kullanarak bölgedeki en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Modern bir halı yıkama fabrikasına sahip olan UZUNLAR´da halılarınızın bütünlüğü ve dokusunu bozacak hiçbir işlem yapılmamaktadır. Uzun senelerdir var olmamızın, uzun yıllardır sektörde olmamızın 1.nedeni kalitemizdir. Kaliteli leke çıkarıcılar, kaliteli şampuanlar, kaliteli temizleyicilerden asla ödün vermeden halı temizliği sektöründeki varlığımızı çok uzun senelerdir sürdürmekteyiz.

Tam otomatik olan halı yıkama fabrikalarımızda derinlemesine temizlik yapılmaktadır. Halıların temizliği işlemlerinden en uygun fiyatlardan yararlanabilmek ve halılarınızı doğru fabrikaya teslim etmek için yapmanız gereken sitemizdeki whatsapp hattımızdan bilgi almak olmalıdır. Kurumsal müşteri temsilcilerimize ileteceğiniz servis talebi ile kısa süre içinde adresinizde olacak ve yıkama işlemlerinizi yerine getirerek halılarınızı mis gibi, ilk günkü gibi temiz bir şekilde sizlere teslim edebileceğiz.

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma seçeneklerimiz için incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.