SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Rahmi Bey Caddesi

Rahmi Bey Caddesi Halı Yıkaması Yapan yerler ile ilgili aramalarınızda Ataşehir´de rastladığınız firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Ataşehir´de halı yıkama yapan yerler konusunda son derece hassas ve özenli bir seçim yapmanız gerekir. Sıradan, işin ucuzuna kaçan ATAŞEHİR´deki halı yıkamacılardan yana tercihinizi kullandığınızda halılarınız hem istediğiniz gibi derinlemesine temizlenmez hem de hasar görmesi riski söz konusu olabilir.

Halı temizlemek ve halı yıkamak profesyonellik, uzmanlık gerektiren bir iştir. Halı yıkama işini severek, uygun ve en üst düzeyde yerine getiriyoruz. Bizim önceliğimiz, memnuniyetiniz! Halı yıkatmak, tek seferlik bir durum değildir.  Bir kere memnun kaldığınız bir yere her zaman halılarınızı emanet edersiniz.

Ayrıca firmamızın sunduğu fiyatlarda yapmış olduğu hizmetler göz önünde alındığında ve işin kalitesini gördüğünüz aşamadan sonra bize hak vereceksiniz.

Muhteşem fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz hemen bizi arayabilir ve tüm sorularınzıın yanıtlarını aldıktan sonra dilerseniz servis talebinde bulunabilirsiniz.

ara