SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Özkonak Sitesi Hijyenik Halı Yıkama

Özkonak Sitesi Hijyenik Halı Yıkama hizmetlerini siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktayız. Hemen UZUNLAR´ı arayabilirsiniz.

Uzun senelerdir sektörde var olan ve özellikle Ümraniye´nin ve Üsküdar´ın bilinen markası olan firmamız, halı yıkamadaki hizmet kalitesinden, yıkama kalitesinden asla ödün vermemiştir. Senelerdir bizi tercih eden, bizi çevresine öneren değerli müşterilerimiz var. Bizler halı yıkama hizmetleirni sizlere sunmakta ve profesyonel teknikler ile, profesyonel makineler ve kaliteli ürünler ile sağlanmaktadır.

Özkonak Sitesi Hijyenik Halı YıkamaHer halı cinsine göre özel halı yıkama tekniklerimiz  var. Her halıda farklı teknikler kullanarak derinlemesine temizlik yaparız. Halılarınızın yanı sıra adrese gelerek koltuk temizliği de yapmaktayız. Her aşamasında pür dikkat işlem yapmakta ve üstün leke temizleme teknikleri kullanmaktayız. Ayrıca çıkmayan lekeleriniz için ekiplerimiz son kontrol aşamasında lokal çözümlerde üretir. Uzunlar´ın alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipleri sizlerden gelen talepleri dinlemekte ve adresten alımları yapmaktadır.

Uzunlar Halı Yıkama firması olarak halılarınızı, koltuklarınızı, battaniyelerinizi, yorganlarınızı en iyi şekilde yıkarız. Halıların ve diğer ürünlerin yıkanmadan önce silkelemesi yapılmakta ve sonrasında tozları alınan halılarınız tam otomatik yıkama makinelerimize aktarılmaktadır. Havadakı tozların, tehlikeli partiküllerin içerisinde biriktiği halılar özellikle astım hastaları için büyük risk teşkil etmektedir. Kullanım süresi boyunca her geçen gün daha fazla tozu, daha fazla kiri bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul ilinin önde gleen fabrikasında sizlere uzun senelerdir hizmet verilmektedir.


Daha fazla bilgi ve detay için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.