SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Oryapark İstanbul Halı Yıkama Firması

Oryapark İstanbul Halı Yıkama Firması aramalarınızda rastladığınız Uzunlar bölgede yer alan servis araçları ile aynı gün halılarınızı alır. Son teknoloji makinaları ile gerçek temizlik gerçekleştirerek alanında öncü bir rol oynayan Halı Yıkama, sosyal medya üzerinden de takip edilen firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. Halı yıkama konusunda sizlere en güzel ve en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Oryapark İstanbul Halı Yıkama olarak halılarınızı özverili bir şekilde yıkamaktayız. Firmamıza gelen halılar ilk olarak toz alma makinasından geçirilir. Daha sonra 8 fırça ve 2 silindirli olan son teknoloji makineyle yıkanır.  İstanbul´un ilk halı yıkama fabrikalarından olan firmamız sizlere en iyi hijyenik yıkama hizmetini sunacaktır.  Sizlerde bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hiç çekinmeden aşağıdaki kurumsal hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oryapark İstanbul Halı Temizleme Firması

En başından sonuna kadar incelik isteyen ve kaliteyi bekleyen bir hizmet olan halı yıkama için  Uzunlar firması en iyi malzemeleri kullanmaktadır. Temizlik hizmetleri arasında yer alan halı yıkama işlemlerinde tercih edeceğiniz firmayı iyi araştırmalı ve bulmalısınız. Halılar evlerde en fazla kullanımı bulunan ve bu nedenle en çok kiri, mikrobu ve tozu üzerinde bulunduran günlük rutin kullandığımız ev eşyalarıdır. Halı yıkama işlemlerinde en iyi malzemelerin yanı sıra en büyük fabrikayı kullanan Uzunlar´da yıkanan halılardaki tüm lekeler çıkarılır. Gündelik kullanımlarınıza bağlı olan lekelerinizin çıkarılması için bizi arayabilirsiniz.

GARANTİLİ HALI YIKAMA

Garanti veriyoruz! Evet! Yanlış Duymadınız! Halı yıkama işlemleri için firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Yıkattığınız halılar satın aldığınız ilk günkü kadar temiz olacaktır.

Temizliğe önem veren firmamızda yıkanan halılar için kullanılan deterjanlar en kaliteli olanlardır. Leke çıkarıcı hizmeti bulunan firmamızda yıkanan halılar belli aşamalarda kontrolden geçmektedir.

Sizlerde garantili bir halı yıkama hizmetinden yararlanmak için hemen iletişim numaralarını arayın.