SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

New Loca İstanbul Halı Temizliği

New Loca İstanbul Halı Temizliği firmaları arayışlarında olanlar için UZUNLAR HALI YIKAMA bölgede aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Profesyonel bir halı yıkama fabrikası mı arıyorsunuz? New Loca İstanbul Halı Temizliği ihtiyaçlarınız için Uzunlar Halı Yıkama firması sizlere web sitesi aracılığı ile ulaşmakta ve taleplerinizin tamamı için en uygun fiyatları sağlamaktadır.

Ümraniye´de antibakteriyel bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir, whatsapp hattımızdan yazabilir yada canlı destek butonu ile uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bölgenin en büyük ve en modern cihazlar ile donatılmış olan fabrikasında halılarınız cinsine göre ayrıştırılmakta ve her halı kendine özel bir yıkama tekniği ile yıkanmaktadır. Yıkanan ve varsa lekelerinden arınan halılarınız özel kurutma odalarımızda kısa süre içerisinde kurumakta ve aynı gün içerisinde sizlere kurumasının hemen ardından teslim edilmektedir. Gerçek temizliğin, gerçek ferahlığın keyfini bulunduğunuz SİTEDE yaşayanlardan olmak istiyorsanız siz de UZUNLAR´ı arayabilirsiniz.

Halı yıkama firmaları, halıların temizliği konusunda çeşitli yöntemler kullanır. Bu yöntemler arasında su ve deterjan kullanımı, mekanik temizleme, buharlı temizleme ve diğer yöntemler yer alır. Bu yöntemler arasından halı yıkama firmaları, halının cinsine ve lekelerin cinsine göre en uygun yöntemi seçer ve halıyı doğru bir şekilde temizler.  Halı yıkama firmaları, ayrıca halıların bakımı konusunda da hizmet verir. Halıların kurutulması, plastik kaplamalarının yapılması ve diğer bakım işlemleri gibi hizmetler sunarlar. Bu hizmetler sayesinde, halılar uzun ömürlü ve parlak kalır.  Sonuç olarak, halı yıkama firmaları, evlerde ve işyerlerinde kullanılan halıların temizliği ve bakımı konusunda önemli hizmetler sunar. Bu firmalar, halıların doğru bir şekilde yıkanmasını, kurutulmasını ve bakımını yaparak, halıların uzun ömürlü ve parlak kalmasını sağlar.

ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA HİZMETLERİ

New Loca İstanbul Halı Temizliği alanında antibakteriyel bir temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. Her halı için özel bir tekniğimiz bulunmaktadır. Fabrikamızda yer alan dev otomatik yıkama makinelerimiz sayesinde halılarınız ilk günkü kadar temiz olabilmektedir. Halılarınızın en hijyenik standartlara ait fabrikamızda yıkanması için bize ulaşın. Özel deterjanlar ile temizliği yapan otomatik yıkama makinelerimizin işleminin hemen ardından durulama makinesi, kir kontrolü ve diğer işlemler yapılır.

Özellikle İstanbul ilinin Anadolu Yakası´nın Üsküdar ve Ümraniye ilçelerinde sizlere hijyenik koşullarda halı temizliği sunuyoruz. Halı yıkama hizmetinin yanı sıra Uzunlar´da koltuk yıkama, perde yıkama gibi işlemler de yapılmaktadır. Adreste koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Uzmanlarımız tecrübeli ekiplerimiz sizlerin halılarını cinsine göre fabrikamızda yıkayacak ve derinlemesine temizlik için etkili fırçalar ile işlemlere alacaktır. Uzunlar Halı Yıkama´da görev yapan personelin tamamı sektörde tecrübe sahibi bireylerden oluşmaktadır.

En hijyenik şartlarda halılarınızı yıkatmak isterseniz bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Antibakteriyel deterjanlar ile halılarınızı fabrikamızda temizlettirin ve ilk günkü kadar tertemiz halılara sahip olun.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve alanında uzman kadromuzdan en uygun fiyatları alabilmek için iletişim sayfamızdaki numaramızı aramanız yeterli olacaktır.