SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Namık Kemal Caddesi

Namık Kemal Caddesi Ucuz Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetlerinde sizlere faaliyetlerini web üzerinden ulaştıran UZUNLAR´a hoşgeldiniz.

ATAŞEHİR ve bölgesinde yer alan tüm sokaklardan bize ulaşarak adresinizden halılarınızın alımını yaptırabilir ve muhteşem fiyatlardan kendi yerimizde, kendi fabrika ve kendi otomatik makinalarımız ile halılarınızı yıkattırabilirsiniz.

Her çeşit halılarınızı özenle ve kaliteli malzemelerle hijyenik ve sağlıklı bir şekilde temizleyip; paketleyip, hızla ve dikkatlice adresinize teslim etmekteyizHalıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.  Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Otomatik makinalarımız halılarınızı en iyi şekilde yıkar ve adresinize kadar aldığımız gibi ücretsiz olarak halılarınızı teslim ederiz.

ara