SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Mavi Köşk Konakları Atakent

Mavi Köşk Konakları Atakent´te Halı Yıkama Firması arayanlara ulaşıyor ve aynı gün içinde adresten halıları teslim alıp fabrikamıza ulaştırıyoruz.

Ümraniye semtinde uzun senelerdir en kaliteli halı yıkama hizmetini en uygun fiyattan vermeye devam ediyoruz. Halılarınızı itina ile yıkıyor ve kapınıza kadar en iyi biçimde teslim ediyoruz. Satın aldığınız günü hatırlıyor musunuz? Halınızı satın aldığınız gün kadar yumuşak, satın aldığınız gün kadar temiz ve hijyenik bir halıya sahip olmak istiyorsanız tam otomatik yıkama makinelerinde cinsine göre yıkama hizmeti sunan Uzunlar Halı Yıkama´yı tercih etmelisiniz.

GARANTİLİ HALI YIKAMA

Atakent mahallesinde yer alan MAVİ KÖŞK KONAKLARI ve çevresinde halılarınızı yıkatmak için bir işletme arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bölgenin en aktif çalışan servis araçları aynı gün içerisinde adresinizden halılarınızı almak için gelecektir.

Ataşehir ve Ümraniye´nin en büyük halı yıkama fabrikasında sizlere son teknoloji makina parkurumuzda konusunda uzman ekibi ile hizmet veriyoruz. Her türlü halı, yorgan, battaniye, koltuk, kanepe yıkama işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz olarak halılarınızı bulunduğunuz adresten alıyor ve tüm temizlik işlemlerini tamamladıktan sorna paketlenmiş bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.  Ulaşım ve ulaştırma anlamında asla ekstra bir fiyat talep etmeyen firmamızın bulunduğunuz web sitesi üzerinden bir çok bilgi ve görsele ulaşabilirsiniz.  Firmamızda yıkanan tüm halıların aşama aşama görüntüleri sitemizde sizler için sunulmuştur.

Yaşam alanlarında kullandığınız halıları adresten alarak fabrikamızda yıkama işlemlerine katıyoruz. Halılar cinsine göre fabrikada ayrıştırılmaktadır, çünkü halının en iyi şekilde yıkanmasını isteyen firma yetkililerimiz her halıya has yıkama tekniği olduğunu bilmektedir. Temizlik garantili yıkama hizmeti burada! Sizlerde garantili bir şekilde halınızın temiz olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. En profesyonel kadro ve en kaliteli temizlik malzemeleri ile hizmetlerimizi ATAKENT mahallesi ve çevresindeki siz komşularımıza sunuyoruz.

MAVİ KÖŞK KONAKLARI HALI YIKAMA

Ümraniye Atakent´te bulunan Mavi Köşk Konakları´nda halı yıkama hizmetini sizlere sunduk. Alanında uzman kadromuzda bilgi almak ve en uygun fiyatlar ile halılarınızı yıkatmak için iletişim sayfasındaki telefon numaralarını hemen arayın.