SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Mahalle İstanbul Hijyenik Halı Temizleme

Mahalle İstanbul Hijyenik Halı Temizleme hizmetlerinde bizlere ulaşım sağlayarak en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz. Mahalle İstanbul Sitesinde Antibakteriyel ve Hijyenik Halı Temizleme hizmetlerini biz bölgede uzun senelerdir sağlıyoruz. Bir çok insan tarafından sadece ilkbahar öncesinde yıkanan yada sonrasında yıkanan halıların aslında düzenli olarak yıkanması sağlık açısından oldukça önemlidir. Antibakteriyel halı temizliği ile bakterilerin kolayca halının içine nüfus eden kısımlarından giderilmesi sağlanmalıdır. Temizliğin en iyi şampuanlar ve tam otomatik makineler ile yapıldığı firmamızda sizler için bir çok kontrol yapılmaktadır. Uzun ömürlü halı temilziğindne yararlanmak ve en ekonomik fiyatlara ÜSKÜDAR ve ÜMRANİYE ilçesinde halı yıkatmak için bize ulaşabilirsiniz.

Unutmamalısınız ki Temiz halılar evinizin dekorasyonunu daha ön plana taşıyacaktır.. Yılların deneyimi ile hareket eden ve uzun senelerdir UZUNLAR markası ile sitelerinize ulaşan firmamız özel tam otomatik yıkama makinelerini kullanmaktadır. Halı yıkaması sırasındaki tüm aşamalara web sitemizden gözatabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ile sizler için kusursuz temizlik hizmeti ve uygun fiyat garantisi ile çalışıyoruz.

HİJYENİK HALI YIKAMA FİRMASI

 

Mahalle İstanbul Sitesinde ve sitede yer alan komşularınız tarafından bilinen firma Uzunlar 1 telefon ile adrese gelmekte ve kendi araçlarımız, kendi personelimiz ile halılarınızı yıkamak adına adresten alım yapmaktayız.

Kalitemize yakışacak şekilde halılarınızı cinsine göre fabrikamızda yıkarız. Nitelikli ekipmanlar ve işinde uzman personeller ile yıkama hizmetini yapmaktayız. Uzman ekiplerimiz sizlerden gelen telefonların hemen ardından adresinize yönlendirilecek ve ekonomik fiyatlar ile yıkama işlemi yapılacaktır.

Uzunlar Halı Yıkama firması olarak ayrıca son dönemlerde yerinde
koltuk yıkama hizmetide vermekteyiz. Adresinizde kirlenen koltuklarınızı çok özel yıkama makineleri ile yıkıyor ve tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. En iyi koltuk temizleme hizmetleri için bize web sitemizde yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.