SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Işıklar Caddesi

Işıklar Caddesi Deneyimli Halı Yıkama Ustaları ve Uygun Fiyatlı Temizlik işlemlerinin tamamı için ATAŞEHİR´den bizi arayabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla yıkama işlemlerini yaptığımız Ataşehir bölgesindeki aradığınız halı temizlik fabrikasına sahip firma biziz. İstanbul´daki sayılı temizlik hizmeti veren firmalar arasındayız. Sektörde bir çok halı yıkama ismi ile hizmet veren yer görebilirsiniz ancak fason diye tabir edilen bu firmalar halılarınızı toplayarak bizim gibi firmalara getirerek yıkatmaktadır. Bu şekilde halınız bir kaç kez el değiştirmekte olacaktır. Ancak bizi ve bizim gibi fabrikası yer alan firmaları arayarak halılarınızı en iyi şekilde ilk elden yıkkattırabilir ve temizlettirebilirsiniz.

Uygun fiyatlı yıkama kulağa hoş gelse de bazıları için kaliteden ödün verildiği düşünebilir. Hayır ! Firmamız ilk elden halılarınızı yıkadığı için ve toplu şekilde hizmetlerini sağladığı için ATAŞEHİR´de en uygun fiyatları vermektedir.

Her halının şekli, modeline göre bir yıkama şekli, biçimi vardır bu sebeple tam otomatik halı temizliği ve yıkaması makineleri, halı kurutma makineleri ve özel süpürgelerimiz ile halılarınızın her aşamasını sağlıyor ve onları ilk günkü kadar temiz yapıyoruz.

Muhteşem temizlik hizmetimizden sizlerde yararlanmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

ara