SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

İpek Halı Yıkama

Yapısı nedeniyle yıkama işlemi sırasında diğer halılar ile aynı ortamda yıkılmayan ipek halı özellikle uzman ekip tarafından gerekli aşamaları ile yıkanmaktadır. Dokusuna zarar vermemek adına yapılacak olan işlemlerde her aşama itinalı olarak takip edilmektedir. Renklerinin karışmaması için kullanılan şampuanlar ve yıkama işlemi sırasında kullanacak olan fırça gibi pek çok farklı malzeme özenle seçilmektedir.

İpek halı kullananlar halının dokusunu ve yapısını bildiklerinden özellikle yıkatma işleminde bu alanda uzman firmaları tercih etmektedirler. Firmamızın yıllardır vermiş olduğu hizmet ile bu alanda kendini kanıtlamış ve kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlayarak yoluna devam eden bir firma olarak çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Halılarınızı istediğiniz adresden makbuz karşılığında teslim alıyoruz. Her cins ipek halılarınızın yıkanması konusunda sizlere bilgi verebilen uzman ekipler daha sonra halılarınızı toz dolaplarına alarak her türlü kir ve lekelerden arındırmaktadır. Derinlemesine temizlik işlemlerini de sağlayan ipek halı yıkama firmaları, halılarınızı özel kurutma odalarında bir süre bekletmektedir. Sağlıklı ve kimyasal içermeyen temizlik ürünleriyle kir ve bakterilere karşı güçlü bir temizlik sağlayan bu firmalar sıfır hata ile temizleme işlemleri sağlayabilmektedir. Özel olarak hazırlanan kurutma odalarında tekrar kontrol edilen ipek halılarınız kısa sürede kurutulmakta ve ambalajlanarak adresinize teslim edilmektedir. Halılarınızın yıkama sonrasındaki temizliği uzman ekibimiz tarafından kontrol edilir.