SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Huzur Sitesi Çengelköy Halı Temizliği

Huzur Sitesi Çengelköy Halı Temizliği ihtiyaçlarınızda ekibimiz adresinizde kapınızdan halılarınızı yüklenir ve araçları ile fabrikasında aynı gün yıkamaya başlar.

Ev içerisinde kullanılan halılar kısa süre içerisinde siz görmesenizde mikrop ve tozu toplamaya başlar. İlk günler üst kısımlarda duran tozlar zamanla halının iç kesimlerine ve derinlemesine kadar iner. Uzunlar Halı Yıkama olarak ÜSKÜDAR bölgesinde yer alan bir çok haneden halıları alır ve fabrikamızda cinsine göre ayırdıktan sonra yıkarız. Fabrikamızda kurumsal bir yapıda 10 yıldan fazla dönemdir hizmetlerimizi aynı ekip ile sürdürüyoruz.

Kalıcı bir halı yıkama firmanız olsun istiyorsanız çekinmeden bizi arayabilir ve her sene halımı nerede yıkatacağın derdinden kurtulabilirsiniz. Tamamı uzman kişilerden olan profesyonel halı temizleme kadrosu ve halıların yıkanması için en iyi teknolojiye sahip fırça sayısı yüksek halı yıkama makinesi ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

ÇENGELKÖY HALI YIKAMA

Üsküdar ve çevresinde bulunanların halılarını yıkatabilmek için bizleri aramaları yeterli olacaktır. Tecrübeli ekibimiz ve servis araçlarımız ile kısa süre içerisinde adresinizden halılarımızı alıyoruz.

Toz alma işlemine tesise halınız girer girmez başlıyor ve cinsine göre ayrılan halılarınız fabrikamızda yıkama aşamasına geçmek için otomatik makinemize yerleştiriliyor. Halınızın üstüne işleyen ve dibine inen kirlerin tam otomatik yıkama makinesinin fırçalarının darbeleri ve dönüş hızı sayesinde dışarıya atılması ve kirlerden arındırılması sağlanmaktadır.

Üsküdar´ın hangi semtinde olursanız olun sizlerde halılarınızı güvenilir ellere teslim etmek için bizi arayabilirsiniz.

Soru talepleriniz, fiyat talepleriniz ve daha fazlası için incelediğiniz web sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Dilerseniz de canlı destek hattımızdan anında bilgi alabilirsiniz.


ara