SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Hane Çengelköy Sitesi Halı Temizliği Yapanlar

Hane Çengelköy Sitesi Halı Temizliği Yapanlar arasında rastladığınız firmamız kendine ait fabrikasında kaliteli bir temizleme hizmetini sizlere sunuyor.

Çengelköy´de halı temizleme, halı yıkama firması aramalarında karşınıza çıkan firmamız tüm koşullarda, her mevsimde sizlerin ihtiyaç duyduğu anda yanındadır. Halı yıkama fabrikaları arasında en geniş alana ve en fazla yıkama kapasitesine sahip olan firmamız ÜSKÜDAR bölgesinin en fazla tercih edilen firmasıdır. Direk ev adresinizden halıların alımını yapıyor ve aynı gün içerisinde adresinizden aldığımız halıların yıkama aşamalarına başlamasını fabrikamızda sağlıyoruz. Halılarınızdaki lekelerin çıkarılması için kullanılan ürünler ve yıkama aşamalarında tercih edilen şampuanlar sektörün en iyi markaları denilebilir. Sizlerde en iyi şekilde halı temizliğinizi yaptırmak istiyorsanız hemen incelediğiniz web sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilir ve uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

HANE ÇENGELKÖY SİTESİ


Çengelköy semtinde bulunan tüm sitelerden halıların alınması için bize ulaşabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız var ise sitemizde yer alan canlı destek hattımızdan bizlerden bilgi almanız mümkündür. Çengelköy halı temizleme firmamız sizlerden gelecek olan telefonları beklemektedir.

Balkonunuzda kullandığınız halılar, evlerinizde kullandığınız halılar, iş yerlerinizde kullandığınız halıların hijyen açısından kısa sürede kir, toz topladığını hepimiz bilmekteyiz. Bu kirlerden en kısa süre içerisinde arınmak için temizliği profesyonel yıkama firmalarına yaptırmak gerekir. Bu anlamda firmamız sitesinde online olarak yazışabileceğiniz destek hattımız bulunmaktadır. Arkanıza yaslanarak hızlı bir şekilde halı servisi çağırabilir ve kısa süre içerisinde tertemiz halılara sahip olabilirsiniz.


ara