SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Halıflex Yıkama

Halıfleksler renk ve yapılarına göre uzun zaman boyunca temizlenmediklerinde, kirlenmeleri durumlarında çok bariz bir şekilde kirli olduğunu belli etmektedir. Bu nedenle halıflex bulunan bir zeminin periyodik olarak doğru bir cihaz ve doğru bir temizlik malzemesi ile temizlenmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda Uzunlar Halı yıkama sahip olduğu özel halıfleks temizleme cihazı ve malzemeleri ile sizlere halıflex yıkama hizmetini sunmaktadır.

Duvardan Duvara kaplı halılarınız veya halıflexler ev ve işyerlerinize kullanışlı ve güzel görüntü kattığı gibi, evlerimizin ısı yalıtımını da korumaya yardımcı olmaktadır. Temizliği zor görünse de Uzunlar halı temizleme olarak biz,  uzman kadromuz ve Profosyonel halı yıkama makinalarımızla duvardan duvara halıflex yıkama işleminde uzmanız. Firmamız yerinde halı yıkama konusunda kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Uzunlar Halı Yıkama firmamız halıflekslerinizi uzman kadromuzla bulundukları yerde son teknoloji ürünü makineler iler temizliyoruz. Bir nevi halı yıkama fabrikasını evinize getirerek size garantili halıfleks yıkama hizmeti sunuyoruz. Bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.