SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Hakkımızda

15 Yıllık sektör deneyimine sahip uzunlar yapı temizlik, çalışmalarında dürüstlüğü, yasalara bağlılığı, personeli memnun olmayan şirketin, müşterisini de memnun edemeyeceği düşüncesiyle çalışan memnuniyetini, müşteri ve tedarikçi memnuniyetini ilke edinmiştir.

Firmamız istanbul´un özellikle anadolu yakasındaki tüm ilçelere kesintisiz her gün halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Tüm halı yıkama işlemlerimiz firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Memnun kalınmayan hiç bir halı yıkama işleminden ücret talep etmiyoruz.

Halı yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir halı yıkama firmalarının zirvesinde yar alan firmamız, kaldırm altı çalışan halı yıkama fabrikalarının aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir. Son teknoloji harikası tam otomatik makinalarla fabrikasyon sisteme geçen halı yıkama firmamız halılarınızı tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır.

"Bizim için memnuniyet, övünülecek bir olgu değil, misyonumuz gereğidir ve gelişim için en önemli zorunluluktur."