SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Fırın Caddesi

Fırın Caddesi Modern Halı Yıkama ve Temizleme Firması olarak Ataşehir´in tüm sokaklarında dahi hizmetinizdeyiz.

İstanbul´un anadolu yakasının bir çok ilinde uzman kadromuz ile sizlere en iyi şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ataşehir´in tüm mahalle ve caddelerinde aktif olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tam otomatik halı temizlemesi sistemine sahip olan makinalarımızla halılarınızın en ince ayrıntısına kadar temizliğini yapıyor ve muhteşem derecelerde başarılı sonuçlar alarak halıları ilk günkü kadar tertemiz yapıyoruz. Sektördeki gelişmelerin tamamını gerek yerel, gerekse interaktif olarak takip eden firmamız en kaliteli deterjanları kullanmaktadır.

Kalitesinden asla şaşmamak adına deterjanları piyasada bulunan halı temizlik firmalarının aksine en pahalısı ve en kalitelisi olarak kullanmaktayız. Halılarınızın alımı ve teslimatını da ek olarak ücretsiz olarak yapmaktayız.

Şayet siz halen daha halılarınız için merak ettiğiniz soruların yanıtını Uzunlar´ın bu halı yıkama web sitesinden bulamadıysanız merak etmeyin günün her saati sitemizde yer alan sabit numaramızdan dükkanımızı, fabrikamızı arayarak her türlü sorunuzun yanıtını alabilirsiniz. Bulunduğunuz mahalle ve caddelere günlük olarak servis araçlarımız gelmektedir. Servis araçlarımızın teslimat ve diğer bilgileri için bizden bilgi alabilir ve halılarınızı en uygun fiyatlardan Uzunlar Halı Yıkama´da yıkattırabilirsiniz.

ara