SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Fevzi Paşa Caddesi

Fevzi Paşa Caddesi Halı Temizlik İşçisi Bul - Halı Yıkama Fiyatlarının en uygununu ve en kaliteli temizliğini bizi arayarak yaptırabilirsiniz.

Ataşehir ve bölgesinde yer alan tüm cadde ve sokaklardaki adresinizden halılarınızı topluyor, en hijyenik şekilde temizliklerini yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Ataşehir bölgesinde senelerin verdiği birikim ve tecrübe ile edinmiş olduğumuz kalitemiz sayesinde sizlere de en iyi halı temizliği hizmetini artık ulaştırabilmekteyiz. Sektörde yer alan en iyi temizlik makinaları ve en kaliteli deterjanlar ile halılarınızın temizliğini yapmaktayız. Firmamızın bünyesinde bulunan tam otomatik halı yıkama makineleri ve bitkisel deterjanlarımızla halılarınızı ilk  günkü kadar temiz ve kaliteli hale getirceğiz.

Halılarınızın yıkanma aşamalarını Uzunlar Halı Yıkama firmamızın şuanda bulunduğunuz web sitesinden inceleyebilirsiniz. Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslimat aşamasında halılarınız ozel poşetlenerek adresinize kadar teslim edilmektedir. Memnuniyet duyacağınız bir firma olmak için çok uzun yıllardır asla kalitemizden ödün vermeden devam ediyoruz.

Sizlerde en uygun fiyatlı halı temizlikleri için hemen altta yer alan tıkla ara butonumuz ile bizi arayabilirsiniz.

ara