SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Doktor Sadık Ahmet Caddesi

Mevlana Mah. Doktor Sadık Ahmet Caddesi Hijyenik Halı Yıkaması Fiyatları - Firması olarak UZUNLAR HALI YIKAMA adı altında sizlere Ataşehir´de hizmet veriyoruz.

Ataşehir halı yıkama aşamasına geçildiğinde ise aynı hassasiyetle hem çalışanlarımız hem de cihazlarımız ile gösteriliyor. Halı yıkama fabrikası çalışanlarımız halılarınızı taşıma ve yükleme işlemlerinde hassas şekilde yer değiştirirken makineye yerleştirme işlemine ise benzer şekilde hassas uygulamalara imza atılıyor.

Makine fırçaları halınızın hangi türde olduğuna bağlı olarak değiştirilir.  Aynı şekilde halı şampuanlarımızda halılarınızın hangi türde olduğuna göre değiştirilerek uygun şampuanla kullanılır. Bu aşamadan sonra halı durulama aşaması ile halılarınız arındırılıyor. Bu işin en son basamağı halı kurulama işlemi sonrasında halı yıkama işleminin son basamağına geçilerek teslim etme aşamasına geçilir. Böylece aşamalı temizlik işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Temizlik işlemlerinizin tamamı gerçekleştirildikten sonra paketleme ve teslimat aşamalarında sizlere halılarınızı aldığımız gibi ücretsiz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Bu muhteşem hizmetlerden en uygun fiyatlar ile yararlanmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

ara