SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Çengelköy Garantili Halı Yıkama

Çengelköy Garantili Halı Yıkama hizmetimizde halılarınızda temizlik garantisini sizlere sunuyor ve özel yıkama şampuanlarınızı halılarınızda kullanıyoruz. Antibakteriyel şampuanlar kullanılarak halılarınızın yıkama işlemlerini yaptığımız tesisimiz bizzat firmamıza aittir.

Bölgede fason olarak kendi araçları ile halı toplayarak yıkama işlemi için biz ve bizim gibi firma tesislerinin tercih edildiğini biliyor muydunuz? Uzunlar Halı Yıkama olarak uzun yıllardır aynı marka, aynı çatı altında kendi halı yıkama tesisimizde sizlerin adreslerinden alınan halıları yıkıyoruz.

Çengelköy´den alınan halılarınız, bölgede bulunan tesisimizde başarılı bir şekilde yıkanmaktadır.

ÇENGELKÖY´DE HALI TEMİZLİĞİ

Tüm yün halılarınızı, makine halılarınızı, shagyy halılarınızı, nepal halılarınızı, el dokuma halılarınızı, çin halılarınızı, iran halılarınızı ürün çeşidine göre tesisimizde ayırmakta ve her halıyı kendi cinsine göre yıkama tekniği uygulayarak yıkamaktayız. Halılarınızda varsa lekeleriniz için önceden inceleme yapılır ve yıkama öncesinde en iyi şekilde, en iyi leke çıkarıcılar ile problemler giderilir. Akabinde tam otomatik yıkama makinelerimizde halılarınız cinsine göre yıkanmaktadır. Çengelköy halı yıkama firması olarak alanında uzman personelimiz ve en uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Firmamıza yapacağınız aramalar dahilinde aynı gün içerisinde ÇENGELKÖY´de yer alan evlerinizden,iş yerlerinizden halılarınızı alıyoruz. Hemen kapınızdan alacağımız halılarınızı en kısa süre içerisinde hijyenik bir yıkamanın ardından yine kapınıza teslim ediyoruz. Tüm halı modellerini, kirlenen ve bakteri biriktiren, toz içeren halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Daha fazla bilgi ve halı yıkama fiyatlarını öğrenebilmek için hemen canlı destek hattımızdan bize ulaşın.


ara