SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Çengelköy

Üsküdar ilçesi Çengelköy bölgesinde bulunan evlerinizden, iş yerlerinizden halılarınızı alıyor ve tam teşekküllü fabrikamızda en iyi şekilde yıkıyoruz. Çengelköy Halı Yıkama firması olarak bölgenin en fazla tercih edilen, en çok bilinen firması olmaktan gurur duyuyoruz. Çengelköy ve çevresinde sizlere sunduğumuz bu hizmette, fabrikamızda en iyi makineler, en kaliteli şampuanlar ve en etkili halı leke çıkarıcı ürünleri kullanılmaktadır. Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sitemizde yer alan diğer faaliyetlerimizde de bizleri çekinmeden tercih edebilirsiniz. Bölgede faal olarak aktif bir halı yıkamacı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bir çok fason firmanında bölgeden topladığı halılar aslında fabrikamızda yıkanmaktadır. Sizlerde direk ilk elden halılarınızı tam yetkili fabrikamıza teslim edebilir ve uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

ÇENGELKÖY´DE HALI YIKAMACI

Dairelerinizde kullandığınız, kirlenen halıların doğru bir şekilde yıkanması ve kirlerinden arınması gerekir. Fabrikamızda kullandığımız halı yıkama makinelerinin tamamı halının cinsine göre yıkama işlemi sunmaktadır. Bu nedenle firmamıza teslim ettiğiniz halınız fabrikamıza geldiğinde cinsine göre ayrıştırılır ve yıkama işlemi de halı cinsine göre yapılır. İşini severek yapan ve uzun yıllardır aynı marka, aynı çatı altında hizmet gösteren firmamızın halılarınız için tercih ettiği ürünlerin tamamı halınızı antibakteriyel yıkama özelliği ile temizleyecektir. Derinlerindeki kir, toz ve mikroplardan uzun fırçaları sayesinde arınacak olan halılarınız ilk günkü kadar temiz bir biçimde sizlere tekrar teslim edilebilmektedir. Üstelik bu hizmeti fabrikamızın yakın olması sebebi ile ÇENGELKÖY´de bulunan komşularımıza çok uygun fiyata sunuyoruz.

Çengelköy Halı Yıkama - Halı Temizlik Firmaları alanında bölgenin en iyi firması olan UZUNLAR sizlere hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Çengelköy ve çevre bögelerde binlerce müşterimiz, kaliteli ve modern halı yıkama hizmetleri sunduğumuz için bizleri tercih etmektedirler. Bizde firma olarak, bizi tercih eden müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

DERİNLEMESİNE HALI TEMİZLİĞİ

Çengelköy halı yıkama firmamıza teslim edilen tüm halılar en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi için bir çok işlemden geçirilir. Tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanan halılarınız durulamaya girdiği aşamadan sonra uzman leke kontrolcümüz tarafından kontrol edilir ve halınızda tüm bu antibakteriyel yıkama işlemlerinin ardından leke kalmış ise özel leke çıkarıcı ürünler ile tekrar işleme alınır. Halılarınızdaki tüm lekelerin çözümü için Uzunlar´ı tercih edebilirsiniz. Halılarınızı tozlardan arındırdıktan sonra, en son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile yıkıyoruz. Yıkanan halılarınızı kurutma makinelerimiz ile kuruttuktan sonra, kalite kontrollerini yapıp ambalajlıyoruz. Daha sonra servis araçlarımız ile evinize teslim ediyoruz.

HALILARINIZ İÇİN PRATİK BİLGİLER

Alkollü içki: Şampuanlayıp durulayın,çıkmazsa beyaz ispirtoyla tekrar siliniz.

Ayakkabı boyasi: Tinerle siliniz. çıkmazsa beyaz ispirtoyla silip durulayınız.

Çay,kahve lekesi: Şampuanla siliniz.Çikmazsa %15 amonyakli su ile siliniz.

Çikolata lekesi: Suya amonyak ilave edip siliniz. Şampuanla silip durulayınız.

Çiklet lekesi: Kazıdıktan sonra perkloretilen veya tinerle tamponlayıp siliniz.

Çimen lekesi: Beyaz ispirtoyla siliniz.

İlaç lekesi: Perkloretilenle siliniz.Çıkmazsa % 10 amonyaklı su ile siliniz.

Küf lekesi: % 5-10 amonyaklı su ile siliniz.

Meyve lekesi: Ilık su ile siliniz.

Mum lekesi: Kazıdıktan sonra perkloretilenle siliniz.

Mürekkep: Lekeyi kurutmadan tamponlayınız. Saf limon suyuyla siliniz.

Parfüm lekesi: Beyaz ispirtoyla siliniz.

Süt, yoğurt: Şampuanla siliniz. Çıkmazsa beyaz ispirtoyla siliniz.

Şarap lekesi: % 50 su-sirke karışımıyla siliniz.

Tırnak cilasi: Asetonla siliniz.

Tükenmez: Perkloretilenle siliniz.

Yumurta lekesi: % 5 amonyaklı su ile silip durulayınız.

Veya bu tür lekelerin profesyoneller tarafından çıkarılmasını ve aynı zamanda tüm halınızın temiz bir şekilde yıkanarak sizlere teslim edilmesini istiyorsanız hemen firmamızı arayın.

Çengelköy bölgesinde bulunan tüm taleplerinizi aynı gün içerisinde gezici servislerimizle alıyor ve çok kısa süre içerisinde temiz halılarınızı kup kuru bir şekilde size teslim ediyoruz.

Çengelköy halı yıkama hizmetimizden yararlanmak için firmamıza iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. Üsküdar ilçesinin hemen her mahallesine aynı gün servisimiz bulunmaktadır. Çengelköy Halı Yıkama aramalarınızda rastladığınız firmamız kısa süre içerisinde halılarınızı alır, yukarıda bahsedilen tüm işlemleri fabrikasında geçirir ve özel toz almayan odalarında kurutma işleminin ardından tekrar paketleyerek sizlere halılarınızı ilk günkü, satın aldığınız ilk gün gibi paketli bir biçimde teslim eder. UZUNLAR ailesi ile tanıştığınızda her sene yeni bir halı yıkamacı arama derdine son verirsiniz. Bizler aynı marka altında çok uzun senelerdir Üsküdar, Ümraniye  ve Beykoz bölgesine hizmet veriyor ve fabrikamızda yalnızca kaliteli yıkama hizmeti sunuyoruz.

UYGUN FİYATLI HALI YIKAMA

Çengelköy´de uygun fiyatlarımız ile halılarınızı yıkatmak istiyorsanız yapmanız gereken şuanda bulunduğunuz web sitemiz üzerinde bulunan numaraları tıklayarak bizi arayabilir veya canlı destek hattımız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Üsküdar Çengelköy bölgesindeki yıkama taleplerinizin tamamını karşılıyor ve %100 memnuniyet garantili bir hizmeti size sunuyoruz. Uzunlar Halı Yıkama her zaman siz değerli müşterilerini düşünerek en uygun fiyatları sizlere sunar. Halı temizliği konusunda en iyi şampuanlar, en kaliteli makineler firmamızın fabrikasında, halı yıkama tesisinde kullanılmaktadır.

Bizi aramadan asla Çengelköy´deki halılarınızı yıkatmaya karar vermeyin.
 

ara