SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Çekmeköy Alya Elit Sitesi

Hijyenik Halı Yıkama hizmeti almak isteyen Çekmeköy Alya Elit Sitesi sakinlerinin her zaman ilk adresi Uzunlar Halı Yıkama olmuştur. Sizde site içerisindeki diğer komşularınız gibi halılarınızı bizzat ilk elden bölgenin en büyük fabrikasına teslim edebilirsiniz.

Uzunlar Halı Yıkama firması nerede olursanız olun, adresinizden aldığı halıları kısa süre içerisinde fabrikasında yıkamakta ve tesisimizden tekrar araçlara yükleyerek adresinize teslim etmektedir.

ALYA ELİT SİTESİ HALI YIKAMA FİYATLARI

En uygun fiyatlarla Çekmeköy´de bulunan sitenizde sizlere hizmet veriyoruz.  Çok uzun yıllardır sadece bu işe gönül vermişlerden oluşan fabrika çalışanlarımızın sizlere sunduğu muhteşem halı yıkama ile bölgede hala tanışmayan ev kaldı mı? Sizlerde bunlardan biriyseniz mutlaka ve mutlaka Uzunlar´ın kalitesiyle tanışmalısınız.

Kaliteli ve tecrübeli hizmet sunan ekibimiz halılarınızı adreslerinizden alarak fabrikamıza ulaştırmaktadır. Halılarınızın uzun yıllar boyunca kalitesinden şaşmadan kullanılması için orjina l ve hijyenik şampuanlarla yıkamalarının yapılması çok önemlidir. Halılarınızın yıkandığı makinelerimizin düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Uzun ömürlü olan halılarınız asla değerini kaybetmez ve sağlıklı bir şekilde yıkanır.  Dilerseniz firmamızın yerinde koltuk, halı, battaniye yıkama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

ANTİBAKTERİYEL HALI TEMİZLEME

Halı temizleme işlemlerinde kullanılan tüm malzemeler hijyen açısından maksimum verim alabileceğiniz malzemelerdir. Antibakteriyel bir halı temizleme hizmetinden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.