SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Beylerbeyi Halı Yıkama

Beylerbeyi Halı Yıkama Firması - Uygun Fiyatlı Halı Temizliğinden yararlanabilmek için bulunduğunuz bölgeye en yakın yıkamacı UZUNLAR´ı hemen arayın. Beylerbeyi´nde yer alan servis araçlarımız aynı gün içerisinde adresinizden halılarınızı alır ve Üsküdar sınırları içerisinde yer alan fabrikamızda en iyi şekilde yıkama işlemlerinizi gerçekleştirir.

EN YAKIN BEYLERBEYİ HALI YIKAMACI

Beylerbeyi halı yıkama firmaları arasında yer alan Uzunlar Halı Yıkama sizlere bir telefon kadar yakındır. Hemen kurumsal web sitemizin alt kısmında yer alan canlı destek hattı üzerinden veya iletişim sayfasında bulunan numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Halılarınızı, koltuklarınızı ve perdelerinizi yıkatabileceğiniz bir firma mı arıyorsunuz? Uzunlar Halı Yıkama olarak sizlerin hizmetindeyiz. Otomatik yıkama makinelerimiz ile halılarınız fabrikamızda geldiği andan itibaren özellik ve türlerine göre ayrıştırılmaktadır. Halılarınızı türüne göre yıkıyoruz. Kaliteli bir halı yıkama firması arıyorsanız, DOĞRU YERDESİNİZ...

Otomatik yıkama makineleri içerisinde en kalitelilerinin kullanıldığı firmamızda aynı zamanda sizlerin halılarındaki kirleri en diplerinden arındırmak, yok etmek için kaliteli şampuanlar ve doğal ürünler kullanmaktayız. Çok uygun fiyatlara Beylerbeyi´nde yer alan sizler için halılarınızın temizliğini yapıyoruz. Uzunlar Halı Temizliği olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlardan hizmet verebiliyoruz.

BEYLERBEYİ HALI TEMİZLİĞİ

Halılarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Bölgenin önde gelen halı temizleme fabrikasında en iyi şekilde yıkama hizmetlerini yapıyoruz. Üsküdar ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden halılarınız aynı gün içerisinde alınmaktadır. Uygun fiyatlara halı yıkatmak isteyenlerin ilk tercihi Uzunlar Halı Yıkama firmasıdır.

Kurumsal bir yapıda, uzun yıllardır aynı isim ve adres ile halı yıkama firması bulmanız çok zordur. Uzunlar olarak yıllardır aynı adreste, kendi fabrikamızda halılarınızı yıkıyoruz. Üsküdar ilçesinde halı toplayan bir çok firmada halılarınızı alır ve bizim fabrikamızda yıkatır. Kurulduğumuz günden bu güne her zaman teknolojinin yakından takipçisi olduk ve daima faaliyetlerimizde hijyeni, kaliteyi ön planda tuttuk. İstanbul ilinin önde gelen halı yıkama firmaları arasında yer almamızın nedenide budur. Halılarınızın yıkatılması, kaliteli şekilde hizmet alabilmeniz için hemen bizi arayın. Halılarınızı ücretsiz olarak teslim etmeniz ve yine ücretsiz olarak teslim alabileceğiniz servislerimiz Beylerbeyi mahallemize her gün erişmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

Kaliteli bir hizmet almak, kaliteli ve hijyenik bir yıkama almak için hemen bizi arayın. Firmamıza anında ulaşabilmek için mobil ziyaretlerinizde aşağıda yer alan tıkla ara butonu ile bize ulaşabilirsiniz.


 

ara