SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Bey Residance Halı Yıkama Fiyatları

Bey Residance içerisindeki müşterilerimize en iyi Halı Yıkama Fiyatlarını sunuyoruz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız site içerisindeki diğer komşularınıza uzun senelerdir hizmet vermektedir. Sizlerde mutlu müşteriler arasında yerinizi almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatları konusunda merak ettiğiniz sorunlar için canlı destek hattımızdan bize yazabilir ve halızın cinsi ve m2 üzerinden en iyi fiyatları alabilirsiniz. Fiyat listemizi öğrenmek için CANLI DESTEK hattımızı kullanın.

BEY RESİDANCE HALI YIKAMA

En iyi halı yıkama firmasının web sitesindesiniz. Ümraniye´deki en büyük tesis burası! En iyi otomatik yıkama makinesi ile halılarınızı tesiste cinsine has yıkamaktayız. Halınızın cinsi ne olursa olun, en kaliteli şekilde yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Daima sağlığınıza zarar veremeyen kaliteli temizlik malzemeleri kullarak sizlere hijyenik bir halı yıkama hizmeti veriyoruz.Hedefimiz kaliteli hizmet uygun fiyat politikasını birleştirerek mutkal müşteri memnuniyeti sağlamaktır.Önce İnsanları kazanmak prensibi ile En kaliteli halı yıkama hizmetini sizlere en uygun fiyata sunmak gayretindeyiz.  Lüks halılarınızı en iyi şekilde yıkayan ekibimiz diğer firmalar gibi halıları toplayarak baska yerlerde yıkatıp sizlere teslim etmiyor. Kendi fabrikamızda hijyenik yıkama işlemlerinizi yaparak ilk günkü kadar temiz ve mis kokulu halılarınızı sizlere teslim ediyoruz.  İşimizin kalitesini bizle çalıştığınızda anlayacaksınız.

Adresinizden istediğiniz saat içerisinde halıların teslim alımı ve teslim edilirkende istediğiniz saatlerde teslim edilmesi firmamız tarafından sunulmatkadır.  Evinize teslim etmeden önce halılarınızın kurumasının ardından fabrikamızda son kalite kontrolü yapılmaktadır. Garantili bir halı yıkamayı sizlere sunuyoruz.

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Profesyonel yıkama malzemeleri tercih edilerek, tam otomatik makineler ile halılarınızı yıkıyoruz.

Sizlerde profesyonel bir yıkama hizmetinden yararlanmak için incelediğiniz web sitemizdeki telefon numaralarını arayın.