SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Atilla İlhan Caddesi

Atilla İlhan Caddesi Kaliteli Halı Yıkama - Kesin Temizlik Garantili yıkama hizmetlerimizde ATAŞEHİR´in tüm mahalle ve caddelerinde UZUNLAR HALI hizmetinizdedir.

Ataşehir´in bulunduğunuz caddesi üzerindeki hizmetimizi en iyi şekilde, en uygun fiyatlardan sizlere sunmaktayız. Günler boyunca halı yıkama firmalarını beklemenize gerek yok, firmamız size söylediği saat diliminde gelir ve halılarınızı adresinizden alarak en iyi temizlik makineleri, en kaliteli detetjanlar ve kurulama odaları ile halılarınızı ilk günkü kadar temiz ve hijyenik yapmasının ardından sizlere söz vermiş olduğu teslimat saatlerinde de halılarınızı teslim eder. Bu bağlamda UZUNLAR HALI YIKAMA´nın numaraları ile irtibata geçerek sizler hem zaman, hemde kaliteli bir firma kazanmış olursunuz. Sitemizde yer alan bir çok hizmetimiz dahilinde sizlere farklı temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Yerinde temizlik hizmetimiz de vardır. En uygun fiyatlı hizmetlerin tamamından yararlanmak adına çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Halı, kilim, yolluk ne varsa en iyi şekilde temizlettirmek istiyorsanız hemen hiç ama hiç çekinmeden bölgenin ilk ve tek gerçek fabrikasını arayabilirsiniz.

UZUNLAR Halı Temizlik firması tüm halıları kendi yerinde yıkamaktadır. Fason bir firma ve hizmet vermemektedir.

ara