SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hafta İçi: 08.00 - 22.00
HaftaSonu: 10.00 - 20.00
0216 308 99 77
0535 219 01 03

Acarlar Sitesi

Acarlar Sitesi Halı Yıkama Firması - Kaliteli Temizlik Hizmetinden sizlerde Ataşehir ve bölgesinde yararlanmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir. 

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.  Otomatik makinemizdeki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkama işleminden geçer.  Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınarak hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işlemnden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.
 

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile İstanbul’da kurumsal halı Yıkama sektörünün öncüsü olan Uzunlar Halı Temizleme bölgenin en köklü halı yıkama şirketidir.

Sizlerde sitenizde bulunan evlerinizde yer alan halıları en iyi şekilde temizlettirmek ve ilk günkü kadar temiz olmasını isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.
 

ara